Ücretsiz Keşif
ÇOK YAKINDA!

Radiva Türkiye’de Bir İlke İmza Atıyor.

Dekoratif Radyatörlerimiz ve Alüminyum Radyatörlerimiz için Tüm Türkiye’de “Ücretsiz Keşif” hizmetini başlatıyoruz.

Birçoğumuz hayatımızda ilk defa radyatör veya Havlupan satın alıyor ve aldığımız radyatörlerin tesisatımıza uyumlu olup olmadığını bilemiyoruz.

Sitemizde beğeninize sunduğumuz Dekoratif Radyatör ve Havlupanların birbirinden farklı tesisat girişleri bulunmaktadır. Tesisatı daha önceden yapılmış mekanlarda ise yine birbirinden çok farklı tesisat ölçüleri olduğunu görüyoruz.

Sizler, Türkiye’deki en kaliteli radyatör ve havlupanları seçerken bizler de bu ürünlerin en uyumlu şekilde tesisatınıza bağlandığını garanti etmeliyiz fikrinden yola çıkarak bu çalışmayı başlattık.

Ücretsiz Keşif Talebi için Gerekli Koşullar

• Müşterimiz gerek sitemizden gerekse bayimizden fiyat teklifi almış olmalı.

• Teklifte en az 5 adet Dekoratif Radyatör bulunmalı.

• Keşif yapılacak yer, sitemizde yayınlanacak İl ve İlçe sınırları içerisinde olmalı.

• Teklif bedelinin %10’luk ödemesi firmamız veya bayimiz hesabına yatırılmış olmalı.

Keşif sonuçlarına göre, fiyat teklifinizin beğendiğiniz radyatörlerin mevcut tesisatınıza uyumu açısından revize edilebileceğini bilmenizi isteriz.

Nihai teklifimiz bizler veya Bayimiz tarafından keşif sonucunda belirli olacaktır. İlk teklifte belirtilen birim fiyatlar geçerli olmak ile birlikte, tesisata uyum için gerekli ek bağlantı fiyat farkı veya ölçü değişiklikleri toplam tutarı değiştirebilecektir.

Keşif sonucuna göre, beğendiğiniz radyatörlerimizin tesisatınıza uymaması, mimari açıdan mekanı ısıtacak yeterli büyüklükteki bir radyatörün mekanınıza sığmaması veya gerekçe göstermeksizin alımdan vaz geçmeniz durumunda alınan %10 ön ödeme derhal tarafınıza iade edilmektedir.

Mevcutta bir tesisatınız bulunmuyor ve almayı planladığınız radyatöre göre tesisat çekilecek ise, keşif hizmetine ihtiyacınız bulunmamaktadır. Bu durumda satış personelimiz ısıl hesaplarını yaptıktan sonra beğendiğiniz radyatörün bağlantı AKS ölçülerini tesisatçınıza iletecektir. Bu bilgilerin tamamı yine sitemizde ürün açıklamalarının altında da bulunmaktadır.

Ücretsiz Keşif Hizmetimiz çok yakın zamanda verilmeye başlanacak olup, hizmet başladığında sitemizin birçok alanında duyurular yapılacaktır.

Tüm sorularınızı sitemizin sağ alt tarafında bulunan Canlı Destekten hemen sorabilir veya mesai saatleri içerisinde 444 7 937 şirket hattımızı arayabilirsiniz.