ÇELİK DEKORATİF RADYATÖR

• 10 Yıl Garanti

• Dekoratif Radyatörlerimiz Çelik Profillerden üretilmekte olup, zaman içerisinde delinme problemi yaşanmaz.

• Araba kaportalarında da kullanılan Kataforez Boya teknolojisi sayesinde dekoratif radyatörlerimiz en uzun boya ömrüne sahiptir.

• Aşırı ses problemi oluşmaz. 

• Yatay ve Dikey profiller ile dizayn edilmiş, 6 farklı kalınlıkta model seçeneği.

• Dekoratif radyatörler ile, 140.000+ farklı ölçü,model, bağlantı girişi ve renk seçeneği ile tüm mekanlarda en iyi ısıtacak çözümü sunuyoruz.

 

Lütfen aşağıdaki Dekoratif Radyatör modellerinden birini seçmeden önce, fotoğrafların en altındaki çelik dekoratif radyatörler hakkında genel bilgiler kısmını okuyunuz. Sonrasında dilerseniz kendiniz, dilerseniz satış temsilciniz ile ısıl hesaplarınızı yapalım, mekanınızı ısıtacak en uygun ürünü birlikte seçelim.

  

En çok aranan radyatörlerimizi (Dikey Radyatörler) vitrinde ilk sıralara koyduk. Ürün gamı çok geniş olduğu, her mekanda farklı model veya ölçüler kullanılması gerektiği durumlarda aradığınız ürüne hızlı ulaşabilmeniz için masaüstü bilgisayardan bağlanıyor iseniz hemen solda, mobil bağlantılarınızda hemen yukarıda bulunan Filtrelerden faydalanabilirsiniz.

 

Sağ alttaki "Canlı Destek" veya şirket hattımızda "444 7 937" sizleri bekliyoruz.

 

Kategoriler

Toplam 2872 ürün görüntüleniyor.

ÇELİK DEKORATİF RADYATÖRLER HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Yüksek ısıl verimi ve estetik görüntüsü ile eski panel ve döküm radyatörlerin yerini alan, son yıllarda gittikçe popüler olan, mimarlarımızın tercih ettiği,  yeni trend,  dekoratif radyatörler hakkında size önemli bilgiler vereceğiz.

Dekoratif radyatör, yatay radyatör, dikey radyatör, ince radyatörtasarım radyatör, dizayn radyatör olarak da bilinen bu ürün  gurubu evimizin vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir. Yüksek ısıl verimi yanında çarpıcı estetik unsuru evinize değer katmakta göze hoş gelen tasarımı ile her ortama sıcaklık getirmektedir.

 

Kataforez boya teknolojisi ile üretilen dekoratif radyatörlerimiz Türkiye'de üretilen en uzun ömürlü radyatörlerden olup 10 sene garanti süresine sahiptir.

Dekoratif radyatörler estetik görünümü ile odalarınızda, iş yerinizde, restaurantlarda, hastanelerde, spalarda ve birçok farklı mekanda ihtiyaç duyacağınız  ısıl kapasiteyi karşılarken iç mimarinize en uygun farklı ölçülerde üretilmektedir.

Dekoratif radyatörler beyaz renkli olarak yaygın olarak kullanılsa da farklı renklerde üretilebilir. Antrasit renk günümüzde en popüler olan renklerin başında gelmektedir.

Radiva olarak sizlere sitemizde, birçok farklı dekoratif radyatör modelleri , onlarca farklı dekoratif radyatör ölçüleri sunmaktayız.

Her bütçeye uygun dekoratif radyatör fiyatları ve en geniş ürün yelpazesi sizleri bekliyor.

ÇELİK DEKORATİF RADYATÖR SEÇİMİNDE, KULLANIMINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR


Akla gelebilecek ilk sorulardan biri dekoratif radyatörünüzün odanızı,  efektif bir şekilde ısıtıp ısıtamayacağıdır. Bu nedenle dekoratif radyatör seçerken mamulün ısıl değerlerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

Mekanın büyüklüğüne göre ısıl kapasitesi yeterli olan model ve ölçüleri seçmeniz önemlidir.

Yukarıdaki gördüğünüz Dekoratif Radyatör kategorilerini biraz açalım;

Tip 10H Çelik Dekoratif Radyatör: Dikey kollektörlere yatay olarak komumlandırılmış profillerden üretilmektedir. Tip 10H de sadece ön yüzde yatay profiller vardır. Bu ürünün ince radyatör olmasını sağlar, yer kazanırsınız ancak  mekanınızı ısıtabilmek için daha uzun veya yüksek bir model tercih etmeniz gerekebilir.

Tip 10V Çelik Dekoratif Radyatör: Yatay kollektörlere dikey olarak komumlandırılmış profillerden üretilmektedir. Tip 10V de sadece ön yüzde dikey profiller vardır. Bu ürünün ince radyatör olmasını sağlar, yer kazanırsınız ancak  mekanınızı ısıtabilmek için daha uzun veya yüksek bir model tercih etmeniz gerekebilir. Dikey radyatörlerde en popüler ürünümüzdür. Özellikle 180 cm yüksekliğinde olan radyatörlerimiz tercih edilmektedir.

Tip 20H Çelik Dekoratif Radyatör: Dikey kollektörlere yatay olarak komumlandırılmış profillerden üretilmektedir. Tip 20H de hem ön yüzeyde hem de arka yüzeyde  yatay profiller vardır. Bu tasarım, ürünün Tip 10H ye kıyas ile daha yüksek ısıl güç üretmesini sağlamaktadır. Ön ve Arka Profillerin arasında kalan boşluk çok rahat temizlenebildiği için, yüksek ısıl güç ihtiyacı olan mekanlarda, hijyene önem gösterenler tarafından tercih edilmektedir.

Tip 20V Çelik Dekoratif Radyatör: Yatay kollektörlere dikey olarak komumlandırılmış profillerden üretilmektedir. Tip 20V de hem ön yüzeyde hem de arka yüzeyde  dikey profiller vardır. Bu tasarım, ürünün Tip 10V ye kıyas ile daha yüksek ısıl güç üretmesini sağlamaktadır. Ön ve Arka Profillerin arasında kalan boşluk çok rahat temizlenebildiği için, yüksek ısıl güç ihtiyacı olan mekanlarda, hijyene önem gösterenler tarafından tercih edilmektedir. Dikey radyatörlerde, daha yüksek ısıl güç ihtiyacı olan mekanlarda en popüler ürünümüzdür. Özellikle 180 cm yüksekliğinde olan radyatörlerimiz tercih edilmektedir.

Tip 21H Çelik Dekoratif Radyatör: Dikey kollektörlere yatay olarak komumlandırılmış profillerden üretilmektedir. Tip 21H de hem ön yüzeyde hem de arka yüzeyde  yatay profiller vardır, ilave olarak ısı gücünü arttırmak için ön ve arka profillerin arasına tek sıra konvektör yerleştirilmiştir.  Bu tasarım, ürünün Tip 20H ye kıyas ile daha yüksek ısıl güç üretmesini sağlamaktadır.

Tip 22H Çelik Dekoratif Radyatör: Dikey kollektörlere yatay olarak komumlandırılmış profillerden üretilmektedir. Tip 22H de hem ön yüzeyde hem de arka yüzeyde  yatay profiller vardır, ilave olarak ısı gücünü arttırmak için ön ve arka profillerin arasına çift sıra konvektör yerleştirilmiştir.  Bu tasarım, ürünün Tip 21H ye kıyas ile daha da yüksek ısıl güç üretmesini sağlamaktadır.

Bütün ürünlerimizin ısıl değerleri Kcal/h olarak verilmiştir. 

Herhangi bir dekoratif radyatör kategorisini seçtiğinizde yan tarafta filtre bölümü aktif olmaktadır.

Filtre bölümünden ihtiyacınız olan ısıl kapasiteye göre en uygun ürünü seçebilir, arzu ederseniz Beyaz / Antrasit boya gibi farklı yüzey kaplamalı dekoratif radyatörü filtreleyebilir ve onlarca farklı dekoratif radyatör tip ve ölçüleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun ürünü belirleyebilirsiniz.

Odalarınız için ihtiyacınız olan ısıl kapasiteyi bilmiyor musunuz?

Bunun için Isı Kaybı Hesabı adlı makalemizden yararlanabilirsiniz.

Dekoratif radyatör seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan bir diğeri de ürünlerin aks arası mesafesidir. Aks arası, radyatörünüzün su giriş ve çıkış diş merkezleri arası mesafedir. Alacağınız dekoratif radyatörün mevcut tesisatınıza uygun aks ölçüsünde olması gerekmektedir.

Aks arası mesafe ısıtma tesisatının iki boru (su giriş ve su çıkış) arasındaki mesafeyi tam boru ortalarından ölçtüğünüzde çıkan değerdir.

Dekoratif radyatörlerin fotoğraflarından ve teknik resimlerinden de göreceğiniz üzere, su giriş ve çıkış noktaları standart panel ve döküm radyatörlerden farklılık arz edebilmektedir.

 

Bu sebeple, özellikle tesisatınız henüz yapılmadı ise beğendiğiniz dekoratif radyatör aks aralarını tesisatçınıza bildiriniz ve bu aks aralarına göre tesisatı çekmesini isteyiniz.

 

Hali hazırda bir tesisatınız var ise, aks arası mesafenizi ölçüp bize bildiriniz, birçok müşterimiz için kendilerine özel aks arası mesafeye uygun ürün üretmekteyiz. Bunun için satış temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Sahip olduğunuz dekoratif radyatörü asla kimyasal madde ile temizlemeyin, nemli bir bez gerekli temizliği yapmanız için yeterli olacaktır.


Cevaplarını bulamadığınız sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret ediniz.

Aradığınızı bulamadınız mı?

Sağ altta bulunan Canlı Destek'ten hemen veya mesai saatleri içerisinde 444 7 937 numaralı şirket hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Canlı Destek Hizmeti Haftanın 7 Günü ortalama Günde 18 saat verilmektedir.