HAVLUPAN KATEGORİLERİ

Aradığınız ürüne en hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için sizlere “ADIM ADIM” ilerle menümüzü tasarladık.


Aşağıdaki fotoğrafları tıkladığınızda, seçmiş olduğunuz kategorideki diğer seçeneklere yönlendirileceksiniz.


Seçimler sonucunda, beğendiğiniz modelin fiyatlarını, teknik özelliklerini ve renklerini inceleyip, alışverişinizi tamamlayabileceğiniz, Havlupan kategori ürün listemize ulaşacaksınız.

KALORİFER TESİSATI veya ELEKTRİK ile ÇALIŞAN HAVLUPAN SEÇİMİ

Evinizde mevcut bir kalorifer sistemi var ise, örneğin;


Apartmanınızda merkezi sistem doğalgaz veya katı yakıt ile çalışan bir kazan/kombi,


Dairenizde size ait bir kombi,


Dairenizin içerisinde, yukarıdaki kazan/kombi’ye bağlanmış bir ısınma tesisatı mevcut ve banyonuza da Havlupan bağlayabilmeniz için bir kalorifer tesisatı hazır veya hazırlanacak ise;


“SULU SİSTEM HAVLUPAN” yazan fotoğrafa tıklayınız.


Evinizde yukarıda belirtilen ısınma sistemlerinden biri yok ise;


“ELEKTRİKLİ HAVLUPAN” yazan fotoğrafa tıklayınız.


Elektrikli Havlupanlar sayesinde, evinizde yukarıdaki ısınma sistemlerinden biri veya kalorifer tesisatı bulunmadığında dahi banyonuzda Elektrikli bir Havlupan kullanarak hem banyonuzu ısıtır, aynı zamanda havlu ve çamaşırlarınızı da kurutabilirsiniz.


Eviniz Yerden Isıtma ile ısıtılıyor ancak banyonuzda Havlupan için bir tesisat çekilmedi ise;


“ELEKTRİKLİ HAVLUPAN” yazan fotoğrafa tıklayınız.

Böylelikle, yerden ısıtmalı banyolarda, elektrikli çalışan bir Havlupan sayesinde havlu ve çamaşırlarınızı çok hızlı kurutabilirsiniz.

hakkımızda

RADİVA’yı, 2000 yılında, butik havlupan ve radyatör sektöründe yüksek mamül ve servis kalitesini hedefleyerek kurduk.
Radiva olarak, estetik modeller ile yeni alışkanlık ve ihtiyaçlarımızın yaşam düzenlerimize ne şekilde etki edeceğinin dekoratif pusulasını çıkarıyoruz.
Dinamik bir şirket olarak, çelik havlupan, paslanmaz çelik havlupan, çelik dekoratif radyatör, boru gizleme kılıfları ve bunları tamamlayan vanalarımız ile gelişen günlük ihtiyaçlarınıza en yüksek kalite ile cevap vermeyi hedefliyoruz.
Aynı zamanda merkezi sistemden bağımsız olarak kullanılabilen elektrikli Havlupan ve elektrikli radyatörlerimiz ile oldukça iddialıyız.
Müşteri odaklı satış anlayışımız ve yüksek servis kalitesini mümkün kılan organizasyonumuz, etkin bir satış ağını kısa bir sürede yaygınlaştırmayı başarmamızı sağladı. Batı Avrupa başta olmak üzere, pek çok yutdışı noktasında haklı bir tanınmışlığa sahibiz.
Ürettiğimiz veya kendi kalite anlayışımız ile ürettirdiğimiz Havlupan ve radyatörlerimizin %70’ini yurt dışına, %30’unu da yurt içine satmaktayız.
RADİVA markamız ile, 2013 yılından itibaren kentsel dönüşüm sürecinde büyüyen inşaat sektöründe varlığımızı hissettirmeye başladık. Estetiği ve işlevselliği yaşam alanlarınız için birleştiren havlupan ve dekoratif radyatörlerimiz Türkiye genelinde inşaa edilen seçkin binaların öncelikli tercihi hale gelmeye başladı.
Hem teknik özellikleri hem de estetik tasarımlarıyla yaşam alanlarına sıcak detaylar katan Radiva radyatörleri ısınma eylemine yeni bir yorum getirmeyi başardı.
Tasarım ağırlıklı firmaların sektöre marjinal fayda kattığı gerçeği yaptığımız işe her zaman ışık tutmuştur.
Sitemizi ziyaret ederken, yaşam alanlarınıza prestij katmak amacıyla, tecrübeli ve yenilikçi ekibimiz tarafından hazırlanan mamullerimiz size eşlik edecek.

İletişim
444 7 937
Merkez / Showroom : Esenyalı Mah. E-5 Yanyol Cad. Varyap Plaza No:61 D:178 Pendik / İstanbul / Türkiye Posta Kodu:34404
Depo : KOBİ OSB Köseler Mahallesi 22. Sok No: 43 DİLOVASI / KOCAELİ
info@radiva.com.tr
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
Maximum World Bonus Visa Master Card
Radiva Logo
Etbis Doğrulama