ALÜMİNYUM RADYATÖR

• 5 Yıl Garanti

Alüminyum radyatörler, 100.000+ farklı ölçü,model, bağlantı girişi ve renk seçeneği ile tüm mekanlarda en iyi ısıtacak çözümü sunuyoruz.

• Yeni nesil Alüminyum Radyatörlerimiz doğa dostu alüminyum profillerden üretilmektedir.

  

Lütfen aşağıdaki Alüminyum Radyatör modellerinden birini seçmeden önce, fotoğrafların en altındaki alüminyum radyatörler hakkında genel bilgiler kısmını okuyunuz. Sonrasında dilerseniz kendiniz, dilerseniz satış temsilciniz ile ısıl hesaplarınızı yapalım, mekanınızı ısıtacak en uygun ürünü birlikte seçelim.

  

En çok aranan ve satılan alüminyum radyatörlerimizi (Dikey Radyatörler) vitrinde ilk sıralara koyduk. Ürün gamı çok geniş olduğu, her mekanda farklı model veya ölçüler kullanılması gerektiği durumlarda aradığınız ürüne hızlı ulaşabilmeniz için masaüstü bilgisayardan bağlanıyor iseniz hemen solda, mobil bağlantılarınızda hemen yukarıda bulunan Filtrelerden faydalanabilirsiniz.

 

Alüminyum radyatörlerimiz, 30 cm yükseklikleten 200 cm yüksekliğe, 20 cm genişlikten 258 cm genişliğe kadar üretilmektedir.

 

Sağ alttaki "Canlı Destek" veya şirket hattımızda "444 7 937" sizleri bekliyoruz.

 

Kategoriler

Toplam 20664 ürün görüntüleniyor.

ALÜMİNYUM RADYATÖRLER HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Yüksek ısıl verimi ve estetik görüntüsü ile eski panel ve döküm radyatörlerin yerini alan, son yıllarda gittikçe popüler olan, mimarlarımızın tercih ettiği,  yeni trend,  alüminyum radyatörler hakkında size önemli bilgiler vereceğiz.

Alüminyum radyatör, Alüminyum Dekoratif radyatör, alüminyum dikey radyatör, alüminyum ince radyatöralüminyum tasarım radyatör, alüminyum dizayn radyatör olarak da bilinen bu ürün  gurubu evimizin vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir. Yüksek ısıl verimi yanında çarpıcı estetik unsuru evinize değer katmakta göze hoş gelen tasarımı ile her ortama sıcaklık getirmektedir.

 

Elektrostatik toz boya teknolojisi ile üretilen alüminyum radyatörlerimiz 5 sene garanti süresine sahiptir.

Alüminyum radyatörler estetik görünümü ile odalarınızda, iş yerinizde, restaurantlarda, hastanelerde, spalarda ve birçok farklı mekanda ihtiyaç duyacağınız  ısıl kapasiteyi karşılarken iç mimarinize en uygun farklı ölçülerde üretilmektedir.

Alüminyum radyatörler beyaz renkli olarak yaygın olarak kullanılsa da farklı renklerde üretilebilir. Antrasit renk günümüzde en popüler olan renklerin başında gelmektedir.

Radiva olarak sizlere sitemizde, birçok farklı alüminyum radyatör modelleri , onlarca farklı alüminyum radyatör ölçüleri sunmaktayız.

Her bütçeye uygun alüminyum radyatör fiyatları ve en geniş ürün yelpazesi sizleri bekliyor.

ALÜMİNYUM RADYATÖR SEÇİMİNDE, KULLANIMINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR


Akla gelebilecek ilk sorulardan biri alüminyum radyatörünüzün odanızı,  efektif bir şekilde ısıtıp ısıtamayacağıdır. Bu nedenle alüminyum radyatör seçerken ürünün ısıl değerlerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

Mekanın büyüklüğüne göre ısıl kapasitesi yeterli olan model ve ölçüleri seçmeniz önemlidir.


Bütün ürünlerimizin ısıl değerleri Kcal/h olarak verilmiştir. 

Herhangi bir alüminyum radyatör kategorisini seçtiğinizde yan tarafta filtre bölümü aktif olmaktadır.

Filtre bölümünden ihtiyacınız olan ısıl kapasiteye göre en uygun ürünü seçebilir, arzu ederseniz Beyaz / Antrasit boya gibi farklı yüzey kaplamalı alüminyum radyatörü filtreleyebilir ve onlarca farklı alüminyum radyatör tip ve ölçüleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun ürünü belirleyebilirsiniz.

Odalarınız için ihtiyacınız olan ısıl kapasiteyi bilmiyor musunuz?

Bunun için Isı Kaybı Hesabı adlı makalemizden yararlanabilirsiniz.

Alüminyum radyatör seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan bir diğeri de ürünlerin aks arası mesafesidir. Aks arası, radyatörünüzün su giriş ve çıkış diş merkezleri arası mesafedir. Alacağınız Alüminyum radyatörün mevcut tesisatınıza uygun aks ölçüsünde olması gerekmektedir.

Aks arası mesafe ısıtma tesisatının iki boru (su giriş ve su çıkış) arasındaki mesafeyi tam boru ortalarından ölçtüğünüzde çıkan değerdir.

Alüminyum radyatörlerin fotoğraflarından ve teknik resimlerinden de göreceğiniz üzere, su giriş ve çıkış noktaları standart panel ve döküm radyatörlerden farklılık arz edebilmektedir.

 

Bu sebeple, özellikle tesisatınız henüz yapılmadı ise beğendiğiniz alüminyum radyatör aks aralarını tesisatçınıza bildiriniz ve bu aks aralarına göre tesisatı çekmesini isteyiniz.

 

Hali hazırda bir tesisatınız var ise, aks arası mesafenizi ölçüp bize bildiriniz, birçok müşterimiz için kendilerine özel aks arası mesafeye uygun ürün üretmekteyiz. Bunun için satış temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Sahip olduğunuz alüminyum radyatörü asla kimyasal madde ile temizlemeyin, nemli bir bez gerekli temizliği yapmanız için yeterli olacaktır.


Cevaplarını bulamadığınız sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret ediniz.

Aradığınızı bulamadınız mı?

Sağ altta bulunan Canlı Destek'ten hemen veya mesai saatleri içerisinde 444 7 937 numaralı şirket hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Canlı Destek Hizmeti Haftanın 7 Günü ortalama Günde 18 saat verilmektedir.