Site Kullanımı
Değerli Müşterimiz,

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri sağlayabilmek için sitemizde 20.000 adet üzerinde ürün çeşidini barındırıyoruz.

Bu geniş çeşitlilik birtakım zorlukları da beraberinde getiriyor; Örnek vermek gerekir ise aradığınız ürüne hızlıca ulaşma zorluğu gibi.

Bunu aşabilmek için ekibimizin sürekli çalıştığını, mümkün olduğunca sitemizi sade tutmaya çalıştığını, sizlerin de önerilerini dikkate alarak düzenli geliştirmeler yaptığını bilmenizi isteriz.

Peki Aradığınız Ürüne En Hızlı Nasıl Ulaşırsınız?

Sitemizdeki Kategori isimlerinde mutlaka Havlupan veya Radyatör kelimelerini göreceksiniz.

İncelemek istediğiniz ürün gurubuna karar verdiğinizde, ilgili resmi tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Hemen arkasından o ürün gurubun Model seçeneklerine ulaşacaksınız.

Hemen bu sayfada, ekranınızın Sol tarafında filtrelerimiz aktif olmaktadır.

Ürün gurubuna göre değişkenlik göstermek ile birlikte, aradığınız ürünü : Genişlik/Yükseklik, Renk, Aks arası, Isıl Güç gibi özellikler ile filtreleyebilir ve en hızlı bir şekilde dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

Aradığınız ürünü bulmaya çalışırken yalnız olmadığınızı bilmenizi isteriz, hemen sağ altta bulunan Canlı Destek baloncuğunu tıklayarak anında tecrübeli satış temsilcimizden bilgi alabilir, dilerseniz mesai saatleri içerisinde 444 7 937 şirket hattımızdan yine konusunda en deneyimli satış temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.