Hakkımızda
 • Radiva'dan Mesaj Var

  Radiva'dan Mesaj Var

  Evvel zaman içinde çok kuvvetli bir oduncu kereste tüccarından iş istemiş ve işi almış. Maaş çok iyiymiş, çalışma koşulları da öyle..Bu sebepten ötürü oduncu elinden gelenin en iyisini yapmaya kararlıymış. Patron oduncuya bir balta vermiş ve çalışacağı bölgeyi göstermiş. İlk gün oduncu 18 ağaç getirmiş, “Tebrikler” demiş patron. “Bu şekilde devam”

   

  Patronun sözleri ile motive olmuş oduncu sonraki gün daha sıkı çalışmış ancak 15 adet ağaç getirebilmiş. 3. Gün daha da fazla çabalamış ama sadece 10 ağaç getirebilmiş. Her geçen gün daha az ağaç getirir olmuş. “Gücümü kaybediyor olmalıyım” diye düşünmüş. Patrona gitmiş, özür dilemiş ve neler olduğunu anlayamadığını söylemiş. Patron sormuş ”en son ne zaman baltanı bileyledin? “Bileylemek mi? Hep ağaç kesmekle meşguldüm hiç zamanım olmadı” demiş oduncu 

   

  Günümüz dünyasında her birimiz çok daha yoğun bir temponun içinde yaşamaktayız. Elbette etkinlik ve sıkı çalışmayla ilgili yanlış bir şey yoktur ancak hayatımızdaki gerçekten önemli şeyleri ihmal etmemeliyiz. Yaşam alanlarımızı güzelleştirmek gibi.

   

  2000 yılında “çok daha estetik banyoya sahip olma herkesin hakkı” ilkesiyle yola koyulduğumuzda, Türkiyeyi yepyeni iş modelimiz ile tanıştırdık.

   

  Bu modeli sunarken amacımız, müşterilerimize dekoratif radyatör ve  havlupan kullanımının yaşam alanlarına katacağı faydalarını sunmaktı.

   

  Türkiye’nin genç dinamik ve yenilikler sunan radyatör firması olarak müşterilerimize banyolarını zenginleştirmeleri için ilham veriyoruz.

   

  Radiva olarak müşterilerimize e-ticaret syafamızda sunduğumuz avantajları çoğaltmanın mutluluğunu  sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

   

  İhtiyaçlarınızı doğru analiz ederek, bu ihtiyaçlar paralelinde düzenli olarak e-ticaret sayfamızı geliştiriyoruz.

  .

  Türkiyenin genç yenilikçi dinamik hızlı ve yaratıcı öncü radyatör markası olarak tasarım ürünlerimizle keyifli alışverişler yapmanız önceliğimizdir.

   

  Lütfen her zaman baltanızı bileyleyiniz.

   

  Saygılar

   

  RADİVA AİLESİ

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.