ELEKTRİKLİ RADYATÖRLER

Dekoratif görünümleri, hafif ve kolay taşınabilir oluşu, duvara monte edilebildiği gibi , yerde de kullanım imkanı ile dekoratif elektrikli konvektör radyatörler tercih edilmektedir.

Elektrikli Radyatörlerin tüketim değerleri, Watt'lara göre fiyatlar ve Tüm teknik veriler için lütfen aşağıdaki Manuel veya Dijital modellerden birini seçiniz!

Elektrikli Radyatör Ürün Listesi

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

ELEKTRİKLİ RADYATÖR ENERJİ TÜKETİMİ HAKKINDA


Elektrikli Konvektör radyatörlerimiz tercih edeceğiniz Watt gücüne göre enerji tüketmektedir.

1000 Watt lık bir ürün seçtiğimizi ve İstanbul ilinde kullanacağımızı düşünelim (İllere göre güncel birim enerji fiyatını çok rahatlıkla internette bulabilirsiniz)

İstanbul'da Evinizde Kullanacağınız 1000 Watt Enerjinin 1 Saatlik Kullanım Bedeli 2019 Yılı İçin Ortalama : 0,54TL'dir. (İşyerileri için bu rakam ortalama 0,61TL'dir) Bu aldığınız 1000 Watt'lık elektrikli konvektör radyatörü 1 saat boyunca aralıksız çalıştırırsanız harcayacağınız rakamı ifade eder.

Günde 8 Saat boyunca 1000 Watt'lık radyatörünüz  evinizde aralıksız çalıştığı taktirde : 8 x 0,54 TL = 4,32 TL Elektrik harcarsınız. (2000 Watt lık radyatör bunun 2 katı yani 8,64 TL Harcar)

Yukarıdaki birim fiyat ortalama fiyat olup, elektrik idaresinin belirlemiş olduğu 3 farklı zaman dilimine göre birim fiyatlar farklılık gösterebilmektedir.
 
Örnek vermek gerekir ise;
 
2019 Yılı İstanbul için Gündüz Tarife : 0,54 TL ( Saat 06:00 - 17:00 Arası )
2019 Yılı İstanbul için AkşamTarife : 0,80 TL ( Saat 17:00 - 22:00 Arası )
2019 Yılı İstanbul için Gece Tarife : 0,34 TL ( Saat 22:00 - 06:00 Arası )
 
Yukarıdaki zaman çizelgesine ve birim fiyatlarına göre kendi kullanımınızı rahatlıkla hesaplayabilirsiniz.Radyatörlerimizin en büyük özelliği ise termostatlı olmasıdır. Yani, odanız termostatta hedeflediğiniz sıcaklığa geldiğinde elektrik tüketimi durur, ısı biraz düşünce radyatörünüz tekrar çalışmaya başlar.

Gerek Manuel gerek is Dijital Termostatlarımız sayesinde ( Her iki Termostatlı Ürün Sitemizde Satıştadır) enerji tasarrufu sağlarsınız.

Yukarıda verdiğimiz tüketim rakamları elektrik fiyatları ile doğrudan orantılı olup, lütfen güncel elektrik fiyatını bulunduğunuz İl'e göre kontrol ediniz.

Elektrikli Konvektör Radyatör gücü seçiminde aşağıdaki bilgileri mutlaka incelemenizi rica ederiz, zira seçeceğiniz elektrik gücünün karşılığında ısıtabileceğiniz alanları ortalama değer olarak paylaşıyoruz. Mekanınızın 

büyüklüğüne göre doğru güçteki radyatörü seçerek, mekanınız ısındığında radyatör elektrik tüketmeyecek ancak birkaç derece soğuduktan sonra tekrar çalışacaktır. Bu da size ciddi bir enerji tasarrufu sağlayacaktır.

ELEKTRİKLİ RADYATÖRLERİN ENERJİ GÜCÜNE GÖRE ISITACAĞI ORTALAMA ALAN

Aşağıda ortalama olarak verilen ısıtma alan değerleri, bulunduğunuz Şehir, kullanım şekli ve yalıtım durumunuza göre değişkenlik gösterebilir. Bu konu hakkında şirket hattımızdan 444 7 937 veya sağ altta bulunan Canlı Destek'den bilgi alabilirsiniz.

1000 Watt  : 6-12 m2

1500 Wat t: 10-18 m2

2000 Watt : 14-26 m2

MANUEL VE DİJİTAL TERMOSTATLI ELEKTRİKLİ KONVEKTÖR RADYATÖR ÖZELLİKLERİ

Tüketim değerleri, Watt'lara göre fiyatlar ve Tüm teknik veriler için lütfen yukarıdaki Manuel veya Dijital modellerden birini seçiniz!

* Düşük Enerji Tüketimi

* Elektrikli Konvektör Radyatörler yağlı radyatörlere oranla çok daha hafif ve güvenlidir. İçerisinde sıvı olmadığı için patlama veya yağ kaçırma riski yoktur.

* Manuel veya Dijital Termostat Ayarı ile İstenilen Sıcaklığı Elde Etme İmkanı.

* Üretim Teknolojisi Sayesinde Dokunarak kaza/yanma riskinin olmaması.

* Teknolojisi Sayesinde Ortamı Eşit Bir Şekilde Isıtır.

* Fan Özelliği Olmadığı İçin Sessiz Çalışır ve Havayı Kurutmaz.

* Bu Özellik Sayesinde, Solunum Hassasiyeti Yaşayan, Yaşlı, Bebek ve Çocuklar İçin de Sağlıklı Bir Ortam Sunar.

* Hafiftir, Taşınabilir ve Az Yer Kaplar.

* İçerisinde Bulunan Paslanmaz Isıtıcının Yüzey Sıcaklığı Tozun Yanma Derecesi Olan 225 Dereceyi Geçmeyecek Şekilde Tasarlanmıştır.

* Bu Özellik Sayesinde Koku Oluşumunu Engeller, Sağlıklı Bir Ortam Sıcaklığı Sağlar.

* Kolay Monte Edilir.

* Oval Köşe Tasarımı ile Bebek ve Çocuk Yaralanmalarının Önüne Geçer.

* Duvara Asılarak veya Yere Konarak Kullanılabilir. Yer Kullanımı İçin Ayak Aparatları Kutunun İçerisindedir.

* 4 Yıl Garantilidir!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.