Canlı Destek | Eşsiz Deneyim

22.11.2017

Radiva Canlı Destek Hizmeti ile Eşsiz Bir Deneyim Sunuyor.

 

Havlupan, Dekoratif Radyatör ve Elektrikli Havlupan seçimi yaparken yalnız değilsiniz.

 

Sitemizin tüm sayfalarında sağ altta bulunan canlı destek hattında konusunda uzman satış temsilcilerimiz sorularınızı bekliyor ve anında yanıtlıyor. (Şimdilik! Sabah 07:30 Gece 23:45 arası)

 

Neden Desteğe İhtiyaç Duyarsınız?

 

Ürettiğimiz ve satışını yaptığımız radyatörler estetik olduğu kadar ısıtma güçleri de yüksek ürünlerdir. Ancak bilmenizi isteriz ki her havlupan ya da dekoratif radyatör her boyuttaki banyo veya odayı ısıtmayabilir. Burada önemli olan mekanınızın büyüklüğüne göre doğru sayıda, büyüklükte ve hatta modelde ürün seçimini yapmaktır.

 

İşte biz tam burada devreye giriyoruz. Destek hattından bize yazdığınız anda, konusunda uzman arkadaşlarımızın size soracağı birkaç soru sonrasında doğru ürünü birlikte seçiyor, ürünün linkini paylaşıp sepete eklemenizi sağlıyoruz. Çalışma saatlerimizin esnekliği sayesinde akşam eve geldiğinizde bizden destek alırken, sevdiklerinizin de görüşünü alabilmekte, onların da önerileri ile birlikte ürün seçimini tamamlayabilmekteyiz.

 

Radiva olarak sitemizde 800 adet üzerinde ürünü beğeninize sunarken sitemize koyamadığınız 1000 adet üzerinde de ölçü olduğunu bilmenizi isteriz. Bu gibi durumlarda, ürün seçimi yapılırken satış temsilcimiz size en uygun ama sitemizde göremediğiniz ölçüleri de önerebilmekte ve anında fiyatını ve teslim süresini verebilmektedir.

 

Tüm Destek Taleplerini Yanıtlayabiliyor Muyuz?

 

En büyük arzumuz taleplerin %100’ünü cevaplamak olsa da çok yoğun saatlerde sizlere cevap verme süremiz 3-4 dakikayı bulabilmektedir. Beklemek istemediğiniz taktirde lütfen irtibat numaranızı ve size hitap edebilmemiz için isminizi bırakınız. Arkadaşlarımız en kısa zamanda size mutlaka ulaşacaktır. Şu an için gelen destek taleplerini 2 dakika içerisinde karşılama oranımızın %96 olduğunu belirtmek isteriz.

 

Canlı destek hattımızın önemini anlattığımız yazımızı sabırla okuduğunuz için teşekkür ederken, arkadaşlarımızın sorularınızı hemen cevaplamak için hem canlı destekte hem de şirket merkezimizde  444 7 937 sizi beklediğini hatırlatmak isteriz.